Obchodní podmínky

1) Pro návštěvu vzorkové prodejny není potřeba předchozí tel. domluva. Stačí nás navštívit v otevírací době. Pokud chcete informaci, zda-li je Vámi vybraný výrobek na prodejně vystaven, kontaktujte nás prosím. Většina výrobků je skladem a je možné si je ihned odvézt. Na místě lze zaplatit v hotovosti nebo platební kartou.

2) Pro internetové objednávky (rezervace) použijte prosím náš objednávací systém. Po obdržení objednávky (rezervace) prověříme dostupnost Vámi poptávaného zboží a následně Vás budeme telefonicky nebo emailem kontaktovat a sdělíme Vám stav Vaší objednávky, včetně předpokládaného termínu dodání. V případě, že obdržíte ze systému potvrzení objednávky a z naší strany neproběhne kontakt do max 48 hod v pracovních dnech, prosíme Vás, kontaktujte nás z Vaší strany. Systém nemusí vždy správně pracovat a byli bychom velice neradi, kdyby došlo k delšímu časovému prodlení nebo i nezrealizování Vaší objednávky. Děkujeme za pochopení.

3) Slevy na DOPRAVU a POŠTOVNÉ se nezobrazují přímo v objednávce. Sleva bude zaúčtována až při faktickém prodeji, dle námi udaných podmínek. Při osobním odběru se zádné poštovné nehradí.

Zboží dodáváme se společností Toptrans, dle jejich platebních podmínek. Cena dopravného, včetně dobírkovného, je zobrazena při vystavení objednávky. Při převzetí zboží vždy pečlivě překontrolujte jeho obsah. V případě poškození výrobků je NUTNÉ zapsat tuto skutečnost do přepravního listu dopravce nebo si vyžádat škodní list. Od těchto dokumentů si ponechte kopie. Pokud není o poškození při přepravě žádný písemný zápis, nemůže být reklamace uplatněna.

4) Storno objednávky prosíme ohlásit co nejdříve telefonicky na: +420 737 060 025. Některé zboží je expedováno již druhý den po obdržení Vaší objedávky. Pro identifikaci postačí nahlásit posledních 5 čísel objednávky.

5) Pro internetové objednávky se vztahují všeobecné obchodní podmínky nákupu on-line, dle zákonů ČR. Před vrácením zboží nás vždy předem kontaktujte. Zboží nesmí vykazovat známky užívání, nesmí být poškozeno (i přepravcem) a musí být zabaleno v nepoškozeném originálním obalu. Vrácené zboží nám zaslané na dobírku nebude od přepravce převzato.

6) Záruční doba na naše výrobky je 24 měsíců od data nákupu. Záruka se vztahuje pouze na výrobní a konstrukční vady. Záruku nelze uplatňovat na poškození při manipulaci s výrobkem, na neodborný zásah do výrobku, na špatnou nebo žádnou údržbu výrobku (užití nedoporučených ochranných prostředků a krytů), na opotřebení výrobku užíváním a působením vyšší moci. Pro tyto případy ale nabízíme kvalitní servis, pochopitelně v rámci možností.

Mnohokrát Vám děkujeme za projevenou důvěru a přejeme Vám mnoho krásných zážitků s přáteli, při společném posezení na našem zahradním nábytku i mimo něj.