Podmínky

 

1) Pro návštěvu vzorkové prodejny není potřeba předchozí tel. domluva. Stačí nás navštívit v otevírací době. Pokud chcete informaci, zda-li je Vámi vybraný výrobek na prodejně vystaven, kontaktujte nás prosím. Většina výrobků je skladem a je možné si je odvézt. Na místě možná platba v hotovosti nebo na fakturu (expedice po připsání částky na náš účet).

 

 

2) Pro internetové objednávky na dobírku (možná i platba předem na fakturu) nebo rezervaci zboží použijte prosím náš objednávací systém. Po obdržení objednávky (rezervace) prověříme dostupnost Vámi poptávaného zboží a následně Vás budeme telefonicky nebo emailem kontaktovat a sdělíme Vám stav Vaší objednávky včetně předpokládaného termínu dodání. V případě, že obdržíte ze systému potvrzení objednávky a z naší strany neproběhne kontakt do 48 hod v pracovních dnech, prosíme Vás, kontaktujte nás (+420 737 060 025). Systém nemusí vždy správně pracovat a byli bychom velice neradi, kdyby došlo k delšímu časovému prodlení. Děkujeme za pochopení.

Při osobním odběru neplatíte poštovné zobrazené v objednávce.

 

 

3) Storno objednávky prosíme ohlásit co nejdříve telefonicky (+420 737 060 025). Některé zboží je expedováno již druhý den od zaslání objednávky. Pro identifikaci postačí posledních 6 čísel objednávky.

 

 

4) Pro internetové objednávky se vztahují všeobecné obchodní podmínky nákupu on-line, dle zákonů ČR. Před navrácením zboží nás vždy předem kontaktujte. Zboží nesmí vykazovat známky užívání, nesmí být poškozeno a musí být zabaleno v nepoškozeném originálním obalu.

Vrácené zboží nám zaslané na dobírku nebude od přepravce převzato.

 

 

Zboží dodáváme se společností Toptrans, dle jejich platebních podmínek. Cena dopravného, včetně dobírkovného je zobrazena při vystavení objednávky. Při převzetí zboží vždy pečlivě překontrolujte (ne)poškození výrobků. V případě jakýchkoliv pochybností (poškozený karton, atd.) zapište vše do přepravního listu dopravce.

Pokud není o poškození při přepravě záznam, není co reklamovat.

 

 

Záruka na naše výrobky je 24 měsíců od data nákupu. Záruka se vztahuje pouze na výrobní a konstrukční vady. Záruku nelze uplatňovat na poškození při manipulaci s výrobkem, na neodborný zásah do výrobku, na špatnou nebo žádnou údržbu výrobku (užití nedoporučených ochranných prostředků, atd.), na opotřebení výrobku běžným užíváním a vyšší moc. Pro tyto případy ale nabízíme kvalitní servis, pochopitelně v rámci možností.

 

Mnohokrát Vám děkujeme za projevenou důvěru a přejeme Vám mnoho krásných zážitků s přáteli při posezení na našem zahradním nábytku, i mimo něj.