!
!

UMĚLÝ RATAN sofa nábytek

 Zahradní nábytek umělý ratan je vyroben z kvalitních moderních materiálů. Můžete vybírat z několika druhů výpletů: kulatý, oválný, plochý a imitace banánového nebo palmového listu. Barevné provedení je také pestré: šedý ratan, hnědý ratan, přírodní ratan, bílý ratan a další kombinace barev. Různé rozměry našeho zahradního nábytku dovolují jeho umístění do domu, k bazénu, na balkón, terasu nebo na zahradu do volného prostoru. Zahradní sety mají pochopitelně hliníkovou konstrukci, která zajišťuje nábytku jeho delší životnost.

Ratanový nábytek z umělého ratanu Hartman Monteiro Sunny cream.

Rohové ratanové sety naleznete vlevo v samostané nabídce.

Na tento zahradní nábytek z umělého ratanu můžete použít voduodpuzující a prodyšný ochranný kryt Aerocover z naší nabídky.

Zahradní nábytek umělý ratan Hartman sofa set Sorrento 1

Moderní ratanová sestava z umělého ratanu v šedém ratanovém výpletu Royal grey s nádechem kávy imitující pravý ratan. Sofa v provedení trojsedák.

Zahradní nábytek umělý ratan Hartman sofa set Sorrento 2

Moderní ratanová sestava z umělého ratanu v přírodním výpletu Natural taupe imitující pravý ratan. Sofa v provedení dvojsedák.

NOVINKA 2017

Zahradní nábytek umělý ratan Hartman Pure sofa set natural

DOPRODEJ STARÉ KOLEKCE

Zahradní ratanová sestava z umělého ratanu Hartman Pure má výborně tvarovaná křesla, z kterých se Vám nechce vstát. Umělý ratan tloušťky 6 mm v barvě Natural je k nerozeznání od pravého ratanu. Na obrázku je sofa dvojsedák s tmavými polstry, ale máme pouze trojsedák s polstry Taupe!

Zahradní nábytek umělý ratan sofa set Hartman Louis Lotus brown

Luxusní ratanový set z umělého ratanu v hnědém výpletu Lotus brown imitující palmový list. Sofa v provedení trojsedák. Vysoký opěrák u lounge setu nabízí luxusní posezení.

URČITĚ DOPORUČUJEME

Zahradní nábytek umělý ratan Hartman sofa set Costa Rica 2

Luxusní ratanový set z umělého ratanu v šedém ratanovém výpletu Banana leaf imitující banánový list. Sofa v provedení dvojsedák.

NOVINKA 2017

Zahradní nábytek umělý ratan Hartman sofa set Costa Rica 3

Luxusní ratanový set z umělého ratanu v šedém ratanovém výpletu Banana leaf imitující banánový list. Sofa v provedení trojsedák.

NOVINKA 2017

Zahradní nábytek umělý ratan Hartman sofa set Costa Rica 5

Luxusní ratanový set z umělého ratanu v přírodním výpletu Sunny cream imitujícím pravý ratan. Sofa v provedení dvojsedák.

NOVINKA 2017

Zahradní nábytek umělý ratan Hartman sofa set Costa Rica 6

Luxusní ratanový set z umělého ratanu v přírodním výpletu Sunny cream imitujícím pravý ratan. Sofa v provedení trojsedák.

NOVINKA 2017