!
!

UMĚLÝ RATAN jídelní nábytek

Zahradní nábytek umělý ratan je vyroben z kvalitních moderních materiálů. Můžete vybírat z několika druhů výpletů: kulatý, oválný, plochý a imitace banánového nebo palmového listu. Barevné provedení je také pestré: šedý ratan, hnědý ratan, přírodní ratan, bílý ratan a další kombinace barev. Různé rozměry našeho zahradního nábytku dovolují jeho umístění do domu, k bazénu, na balkón, terasu nebo na zahradu do volného prostoru. Zahradní sety mají pochopitelně hliníkovou konstrukci, která zajišťuje nábytku jeho delší životnost.

Zahradní jídelní nábytek umělý ratan set- sestava Hartman Triangular Lotus brown.

Na tento ratanový zahradní nábytek můžete použít voduodpuzující a prodyšný ochranný kryt Aerocover z naší nabídky.

Zahradní nábytek umělý ratan - ratanový jídelní set Hartman Java Picasso

Zahradní ratanová sestava z umělého ratanu Hartman Java Picasso v barevném výpletu Coffee black působí luxusně. Křesla mají na zadní straně stylový úchop pro snadné posouvání.

Zahradní nábytek umělý ratan - ratanový jídelní set Hartman Java Mondriaan

Zahradní  ratanová sestava z umělého ratanu Hartman Java Mondriaan Bamboo duo dokonale imituje pravý ratan. Křesla mají na zadní straně stylový úchop pro snadné posouvání.

Zahradní nábytek umělý ratan - ratanový jídelní set Hartman Sculpture

Zahradní ratanová sestava z umělého ratanu Hartman Semarang Sculpture. Zahradní křesla v hnědém výpletu Coffee black dobře doplňují stůl z recyklovaného teaku.

Zahradní nábytek umělý ratan - ratanový jídelní set Hartman Picasso Louis Lotus brown

Zahradní nábytek z umělého ratanu Hartman Louis je v hnědém výpletu Lutus brown nejluxusnějším setem. Křesla s vysokým opěrákem nabízí maximální pohodlí.

URČITĚ DOPORUČUJEME

4 velikosti setu.

Zahradní nábytek umělý ratan - ratanový jídelní set Hartman Java Hexagon

Zahradní ratanová sestava z umělého ratanu Hartman Java Hexagon v barevném výpletu Milano grey je moderní a pohodlný set zaručující každému dostatečný prostor.

Zahradní nábytek umělý ratan - ratanový jídelní set Jartman Java Triangular

Ratanová zahradní sestava z umělého ratanu Hartman Java v novém moderním výpletu Lotus brown je novinkou mezi výplety pro tento rok. Velmi hezké barevné provedení. 

Zahradní nábytek umělý ratan - ratanový jídelní set Hartman Provence crossleg Semarang Amazon

Zahradní ratanová jídelní sestava z umělého ratanu Hartman Semarang s kulatým teakovým stolem Provence je velmi luxusní set. Honosná křesla v výpletem Amazon nebo Banana leaf jsou velmi luxusní.

2 velikosti setu.