domky

Zahradní domek zajistí, že Vaše zahrada bude neustále uklizená. Do zahradního domku můžete uložit prakticky vše od šroubováků až po sekačku. Výjimkou nejsou ani kola, traktůrky a jiná zahradní technika. Praktický zámek odradí děti i náhodné zloděje. Zahradní domek je dodáván v demontu- přizpůsobeno pro snadnou montáž. V případě zájmu zajistíme odbornou montáž přímo u zákazníka (za poplatek).

Nejluxusnější zahradní domek CasaNova Biohort nabízíme v mnoha variantách a rozměrech. Hladký povrch zahradního domku zvýrazňuje jeho výjimečný vzhled. Praktické prosklení pod rovnou střechou domek prosvětlí. Odvod vody je zajištěn okapem. Možnost dodatečných dveří. Zahradní domek CasaNova samostatně využitelný v prostoru můžete vybírat ze dvou druhů barev (tmavě šedá nebo stříbrná metalíza). Na obrázku níže je zobrazen zahradní domek s dvoukřídlými dvěřmi ve stříbrné metalíze.

LUXUSNÍ zahradní domek s rovnou střechou CasaNova- Biohort. Různé barvy a velikosti.

Luxusní zahradní domek HighLine Biohort nabízíme v mnoha variantách a rozměrech. Díky prolisům na jeho obvodu má zahradní domek svěží a lehký vzhled. Praktické prosklení pod rovnou střechou domek prosvětlí. Odvod vody je zajištěn okapem. Možnost dodatečných dveří. Zahradní domek HighLine samostatně využitelný v prostoru můžete vybírat ze tří druhů barev (metalíza- stříbrná, tmavě šedá a šedý křemen). Na obrázku níže je zobrazen zahradní domek s dvoukřídlými dvěřmi v tmavě šedé metalíze. Základní cena zahradního domku HighLine s dvoukřídlými dveřmi 54.019,- Kč (viz.obr níže).

Zahradní domek s rovnou střechou HighLine- Biohort. Různé barvy a velikosti.

Luxusní zahradní domek HighLine Biohort nabízíme v mnoha variantách a rozměrech. Díky prolisům na jeho obvodu má zahradní domek svěží a lehký vzhled. Praktické prosklení pod rovnou střechou domek prosvětlí. Odvod vody je zajištěn okapem. Možnost dodatečných dveří. Zahradní domek HighLine samostatně využitelný v prostoru můžete vybírat ze tří druhů barev (metalíza- stříbrná, tmavě šedá a šedý křemen). Na obrázku níže je zobrazen zahradní domek s dvoukřídlými dvěřmi ve stříbrné metalíze. Základní cena zahradního domku HighLine s jednokřídlými dveřmi 47.259,- Kč (obr. viz níže).

Zahradní domek s rovnou střechou HighLine- Biohort. Různé barvy a velikosti.

Velmi oblíbený zahradní domek Europa Biohort nabízíme v mnoha variantách a rozměrech. Díky prolisům na jeho obvodu má zahradní domek svěží a lehký vzhled. Klasická šikmá střecha domku s okapem zajistí rychlý odvod vody. Možnost vybavit domek oknem. Zahradní domek Europa samostatně využitelný v prostoru můžete vybírat ze čtyř druhů barev (tmavě zelená, metalíza- stříbrná, tmavě šedá a šedý křemen). Na obrázku níže je zobrazen zahradní domek s dvoukřídlými dvěřmi v tmavě zeleném odstínu. Základní cena zahradního domku Europa 18.889,- Kč.

Zahradní domek Europa- Biohort. Různé druhy barev a velikostí.

Velmi oblíbený zahradní domek Europa Biohort nabízíme v mnoha variantách a rozměrech. Díky prolisům na jeho obvodu má zahradní domek svěží a lehký vzhled. Klasická šikmá střecha zahradního domku může být prodloužena a využita ke skladování dřeva nebo zahradní techniky. Okap zajistí rychlý odvod vody. Možnost vybavit domek oknem. Zahradní domek Europa samostatně využitelný v prostoru můžete vybírat ze čtyř druhů barev (tmavě zelená, metalíza- stříbrná, tmavě šedá a šedý křemen). Na obrázku níže je zobrazen zahradní domek s dvoukřídlými dvěřmi v tm. šedé metalíze. Základní cena zahradního domku s prodlouženou střechou a dvoukřídlými dveřmi 29.688,- Kč.

Zahradní domek s prodlouženou střechou Europa- Biohort. Různé druhy barev a velikostí.

Veškeré odborné informace k zahradním domkům Biohort i k jejich vybavenosti a doplňkům, obdržíte telefonicky nebo osobně na naší prodejně. Velice rádi Vám poradíme.