!
!

TEAK

Teakový zahradní nábytek z recyklovaného, přírodního nebo šedého teaku zútulní Vaší zahradu. Teak v kombinaci s různými materiály nabízí mnoho variant pro Váš dům, terasu, balkón, zahradu. Jelikož je teak tropická dřevina a nevadí mu voda, je vhodné umístění i u bazénu.

Teakové křeslo a stůl jsou vhodné pro hotely, restaurace, recepce a lázeňské prostory.

Doporučujeme voduodpuzující a prodyšný ochranný kryt Aerocover z naší nabídky.

Více druhů křesel a stolů naleznete v samostatných kolonkách menu.

Zahradní nábytek hliník teak jídelní sestava Hartman YASMANI Arabella 1

Zahradní teakový jídelní set s celoteakovými křesly Arabella. Luxusní stůl Yasmani s deskou z recyklovaného teaku v hnědém odstínu Vintage brown a hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix pro 4-6 osob.

Zahradní nábytek hliník teak jídelní sestava Hartman YASMANI Arabella 2

Zahradní teakový jídelní set s celoteakovými křesly Arabella. Luxusní stůl Yasmani s deskou z recyklovaného teaku v hnědém odstínu Vintage brown a hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix pro 6-8 osob.

Zahradní nábytek hliník teak jídelní sestava Hartman YASMANI Arabella 3

Zahradní teakový jídelní set s celoteakovými křesly Arabella. Luxusní stůl Yasmani s deskou z recyklovaného teaku v hnědém odstínu Vintage brown a hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix pro 8-10 osob.

Zahradní nábytek hliník teak jídelní sestava Hartman YASMANI Arabella 4

Zahradní teakový jídelní set s celoteakovými křesly Arabella. Luxusní stůl Yasmani s bílou hliníkovou konstrukcí a deskou z masivu recyklovaého teaku v hnědém odstínu Vintage brown pro 4-6 osob.

Zahradní nábytek hliník teak jídelní sestava Hartman YASMANI Arabella 5

Zahradní teakový jídelní set s celoteakovými křesly Arabella. Luxusní stůl Yasmani s bílou hliníkovou konstrukcí a deskou z masivu recyklovaého teaku v hnědém odstínu Vintage brown pro 6-8 osob.

Zahradní nábytek hliník teak jídelní sestava Hartman YASMANI Arabella 6

Zahradní teakový jídelní set s celoteakovými křesly Arabella. Luxusní stůl Yasmani s bílou hliníkovou konstrukcí a deskou z masivu recyklovaého teaku v hnědém odstínu Vintage brown pro 8-10 osob.