náhradní stříšky na houpačky

Vyrábíme a dovážíme náhradní stříšky na zahradní houpačky v několika barevných provedeních a rozměrech.

Náhradní stříška na houpačku HARBO

Náhradní stříška na zahradní dřevěnou houpačku HARBO. Houpačka byla prodávána ve vybraných obchodních řetězcích OBI a Baumax.

Náhradní stříška na houpačku KWA

Náhradní stříška na zahradní dřevěnou houpačku Vaggeryd. Houpačka byla prodávána ve vybraném obchodním řetězci Mountfield.

Náhradní stříška na houpačku SWING

Náhradní stříška na zahradní dřevěnou houpačku SWING. Houpačka byla prodávána ve vybraných obchodních řetězcích OBI, Baumax, Hornbach a Globus.

Náhradní stříška na houpačku DOPPLER Wörthersee

Náhradní stříška na zahradní dřevěnou houpačku WÖRTHERSEE Doppler. Houpačka byla prodávána ve vybraných obchodních řetězcích OBI, Baumax, Globus, Hornbach a Mountfield.

Různé druhy barev.

Náhradní stříška na kovovou houpačku UNI SWING

Náhradní stříška na zahradní kovovou houpačku SWING z kvalitního a robustního Tahokovu. Houpačka byla prodávána ve vybraných obchodních řetězcích Makro, OBI, Baumax, Globus, Hornbach a Mountfield.

Různé druhy barev.

Náhradní stříška na houpačku BUENOS AIRES, PRINCE nebo PENELOPE

Náhradní stříška na zahradní kovovou houpačku HARTMAN Buenos Aires, Prince a Penelope. Houpačka byla prodávána ve vybraných obchodních řetězcích Makro, OBI, Baumax, Globus, Hornbach a Mountfield.

Různé druhy barev.

Náhradní stříška na houpačku ROMA

Náhradní stříška na zahradní dřevěnou houpačku ROMA swing EdenWood. Houpačka byla prodávána ve vybraných obchodních řetězcích Makro, OBI, Baumax, Globus, Hornbach a Mountfield.

Různé druhy barev.

Náhradní stříška na houpačku HOLLYWOOD

Náhradní stříška na zahradní kovovou houpačku HOLLYWOOD. Houpačka byla prodávána ve vybraných obchodních řetězcích Makro, OBI, Baumax, Globus, Hornbach a Mountfield.

Různé druhy rozměrů a barev.