HOUPAČKY, závěsná křesla

Zahradní houpačky kovové, ratanové z umělého ratanu a dřevěné z masivu švédské borovice se vyznačují moderním designem a dlouhou životností. Různé druhy konstrukcí Vám dají možnost výběru z několika typů houpaček. Velmi oblíbené jsou nyní závěsné kokony nebo závěsná křesla.

Na zahradní houpačky, které prodáváme máme náhradní stříšky a polstry, takže servis, jak má být!

Na tento zahradní nábytek můžete použít voduodpuzující a prodyšný ochranný kryt Aerocover z naší nabídky.

Zahradní dřevěné křeslo z masivu severské borovice BG Solberga Arm rockingchair

Zahradní dřevěné houpací křeslo Baltic garden Solberga rockingchair je pevné křeslo z masivu severské borovice. Křeslo tradičního vzhledu v medovém odstínu má vysoký opěrák a nadstandardní rozměry.

LUXUSNÍ houpací KŘESLO

náhrada HARBO PETRA

Houpací křeslo hliník teak Hartman Da Vinci Luxury

Designové hliníkové houpací křeslo Hartman DaVinci s pevnou hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a teakovými područkami z přírodního teaku je "Mercedesem" mezi zahradními houpacími křesly. Sedák a opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

LUXUSNÍ houpací KŘESLO

NOVINKA 2017

Zahradní dřevěná houpačka z masivu severské borovice Solberga

Zahradní dřevěná houpačka Baltic garden Solberga z masivu severské borovice v medovém odstínu s vysokým opěrákem. Rozměrný trojsedák nabízí dostatek prostoru a pohodlí. Nadstandardní rozměry.

LUXUSNÍ HOUPAČKA

náhrada HARBO

Zahradní kovová houpačka z TAHOKOVU s lakem vypalovaným proti korozi

Zahradní kovová houpačka z tahokovu je vyrobena z pevné ocelové konstrukce a ošetřena proti korozi. 4 druhy barev stříšek.