lehátka, postele

Dnes, pro dokonalý relax, patří zahradní lehátko na každou zahradu a k bazénu.

 Lehátka můžete vybírat z několika druhů materiálů jako je umělý ratan, hliník, tvrzený plast, teak, dřevěný z masivu severské borovice a kovový z tahokovu. Některé materiály nevyžadují žádnou údržbu.

Lehátka se dělí na pevná a mobilní s pojezdovými kolečky. Polohovací opěrák je samozřejmostí.

Různé typy lehátek předurčují jejich umístění k bazénu, na balkón, terasu nebo na zahradu do volného prostoru. Vybraná lehátka jsou vhodná pro hotelové a lázeňské prostory.

Doporučujeme voduodpuzující a prodyšný ochranný kryt Aerocover z naší nabídky.

Zahradní dřevěné lehátko SOLBERGA

Zahradní dřevěné lehátko s polohovacím opěrákem a pojezdovými kolečkami.

Zahradní plastové lehátko polohovací pojízdné Hartman PALMYRA

Zahradní plastové lehátko s pojezdovými kolečky a polohovacím opěrákem z velmi odolného tvrzeného plastu.

Zahradní kovové lehátko z TAHOKOVU pojízdné polohovací

Zahradní lehátko z tahokovu je za použití kvalitních materiálů velmi odolné lehátko. Lehátko s pojedovými kolečkami má polohovatelný opěrák.

Zahradní lehátko hliník polohovací JAMIE OLIVER

Zahradní hliníkové lehátko s výsuvným stolkem Jamie Oliver je celohliníkové lehátko v barvě Riven Grey. Nenasákavé a nehořlavé polstry jsou součástí výrobku.

Zahradní hliníkové lehátko polohovací JAMIE OLIVER

Zahradní hliníkové lehátko s výsuvným stolkem Jamie Oliver je celohliníkové lehátko v barvě New Riven Grey. Pohodlné polstry jsou součástí výrobku.

Zahradní lehátko hliník polohovací pojízdné Hartman MENTON

Zahradní lehátko z hliníku Hartman Menton s pojezdovými kolečky a polohovacím opěrákem. Bílá moderní konstrukce. Prodyšná šedá textilie rychle osychá a je sama o sobě pohodlná.

Zahradní lehátko hliník polohovací pojízdné Hartman MENTON

Zahradní lehátko z hliníku Hartman Menton s pojezdovými kolečky a polohovacím opěrákem. Šedá moderní konstrukce Xerix. Prodyšná šedá textilie rychle osychá a je sama o sobě pohodlná.

Zahradní lehátko hliník polohovací pojízdné Hartman ARUBA

Zahradní lehátko z hliníku Hartman Aruba s pojezdovými kolečky a polohovacím opěrákem. Prodyšná šedá textilie rychle osychá a je sama o sobě pohodlná.

Zahradní lehátko hliník polohovací pojízdné Hartman FUSION

Zahradní lehátko hliník Hartman Fusion s pojezdovými kolečky. Výška sedáku 30 nebo 45 cm. Prodyšná šedo-černá textilie rychle osychá a je sama o sobě pohodlná.

Zahradní lehátko hliník teak polohovací pojízdné Hartman ALICE

Zahradní lehátko z hliníku Hartman Alice s pojezdovými kolečky a područkami z přírodního FSC teaku. Prodyšná černá textilie rychle osychá a je sama o sobě pohodlná.