lehátka, postele

Zahradní lehátko dnes neodmyslitelně patří na každou zahradu. Nabízíme Vám lehátko ratanové z umělého ratanu, kovové, hliníkové, plastové nebo dřevěné z masivu švédské borovice. 

Zahradní lehátka mají polohovací opěráky pro větší pohodlí a některé i pojezdová kolečka pro jejich snadný přesun po zahradě.

Na tento zahradní nábytek můžete použít voduodpuzující a prodyšný ochranný kryt Aerocover z naší nabídky.

Zahradní dřevěné lehátko z masivu severské borovice BG SOLBERGA polohovací pojízdné

Dřevěné lehátko zahradní s polohovacím opěrákem a područkami Baltic garden Solberga z masivu severské borovice v medovém odstínu. Dřevěná pojezdová kolečka jsou velmi pohledná.

LUXUSNÍ LEHÁTKO

náhrada HARBO PETRA

Zahradní plastové lehátko polohovací pojízdné Hartman PALMYRA

Zahradní plastové lehátko s pojezdovými kolečky a polohovacím opěrákem z velmi odolného šedého nebo zeleného tvrzeného plastu.

Zahradní kovové lehátko z TAHOKOVU pojízdné polohovací

Zahradní lehátko z tahokovu je za použití kvalitních materiálů velmi odolné lehátko. Lehátko s pojedovými kolečkami má polohovatelný opěrák.

Zahradní lehátko hliník polohovací Jamie Oliver

Zahradní hliníkové lehátko Jamie Oliver by Hartman je celohliníkové lehátko v barvě New Riven Grey. Nenasákavé polstry jsou součástí výrobku.

NOVINKA 2017

Zahradní lehátko hliník polohovací pojízdné Hartman MENTON

Zahradní lehátko z hliníku Hartman Menton s pojezdovými kolečky a polohovacím opěrákem. Bílá moderní konstrukce. Prodyšná šedá textilie rychle osychá a je sama o sobě pohodlná.

Zahradní lehátko hliník polohovací pojízdné Hartman MENTON

Zahradní lehátko z hliníku Hartman Menton s pojezdovými kolečky a polohovacím opěrákem. Šedá moderní konstrukce Xerix. Prodyšná šedá textilie rychle osychá a je sama o sobě pohodlná.

Zahradní lehátko hliník polohovací pojízdné Hartman ARUBA

Zahradní lehátko z hliníku Hartman Aruba s pojezdovými kolečky a polohovacím opěrákem. Prodyšná šedá textilie rychle osychá a je sama o sobě pohodlná.

Zahradní lehátko hliník polohovací pojízdné Hartman FUSION

Zahradní lehátko hliník Hartman Fusion s pojezdovými kolečky. Výška sedáku 30 nebo 45 cm. Prodyšná šedo-černá textilie rychle osychá a je sama o sobě pohodlná.

Zahradní lehátko hliník teak polohovací pojízdné Hartman ALICE

Zahradní lehátko z hliníku Hartman Alice s pojezdovými kolečky a područkami z přírodního FSC teaku. Prodyšná černá textilie rychle osychá a je sama o sobě pohodlná.