O nás

 

 Vážení a milý zákazníci,

jsem velice rád, že se zájímáte, od koho nakupujete své výrobky. Dovolte mi, abych se Vám stručně představil. Jmenuji se Miroslav Pechar a již řadu let zastupuji zahraniční společnosti na českém a slovenském trhu, zvláště ze Švédska. Má cesta v prodeji zahradního nábytku začala právě tam v roce 2006 s firmou Harbo, která bohužel v roce 2010 zanikla, jako později další švédská společnost KWA. Tyto firmy produkovaly špičkový zahradní nábytek ze švédské borovice po několik desetiletí. Finanční krize a nárůst oblíbenosti jiných materiálů jako je umělý ratan, hliník, teak a plast se bohužel staly jejich velkou překážkou, kterou firmy neustály. Nyní se opět vrací švédská borovice na scénu a nárůst zákazníků o tento artikl je značný. Navázal jsem proto nově spolupráci s švédskou firmou Hillerstorp, která tento zahradní nábytek vyrábí již od roku 1929. Rovněž kvalitní je i zahradní nábytek ze severské borovice od firmy Baltic garden. V ostatních materiálech zůstávám věrný hlavně holandské firmě Hartman, která je svým designem, kvalitou a servisem jednička na našem trhu. Pro rozšíření sortimentu v oblasti kovu spolupracuji s českou firmou Unikov.  Doplňky na zahradu zajišťuji od rakouské firmy Biohort, která vyrábí zamykatelné boxy na zahradu použitelné na polstry, hračky, nářadí nebo i na grily. Boxy se dají využít na vybavení zahradní kuchyně. Dále firma Biohort produkuje zahradní skříně, zásobníky na dřevo, minigaráže na kola, zahradní domky, přístřešky a nově také zahradní truhlíky na pěstování bylinek a zeleniny. Ještě zmíním voduodpudivé ochranné kryty Aerocover od holandské firmy Platinum. Některé kryty jsou vybaveny otvorem pro odvětrávání vlhkosti a některé mají boční otvor pro stejný účel. Tyto kryty redukují vlhkost a zmírňují tvorbu plísní. V zimě kryty nekřehnou, netrhají se a hlavně fungují.

 

Pro úplnost nabídky vyrábíme polstry standardních i nestandardních velikostí a potahy na ratanové sedačky. Polstry a potahy na míru jsou samozřejmostí.

 

Pro zvýšení věrohodnosti byla otevřena v roce 2014 vzorková prodejna o velikosti 180 m/2, která se nachází ve skladovém areálu logistický park Tulipan (hala firmy O.T.E.C.) v obci Hostivice u Prahy (Praha-západ). Jelikož je prodejna a sklad přímo pod jednou střechou, můžete si výrobky ihned odvézt, pochopitelně pokud jsou skladem (cca 75% v průběhu sezóny). Pokud k nám plánujete návštěvu, je dobré se předem informovat o dostupnosti výrobku. Počet výrobků je totiž omezený pro každou sezónu.

 

 Děkuji Vám za Vaší důvěru a budu velice potěšen, pokud si nás zvolíte za Vašeho dodavatele.

Miroslav Pechar