O nás

 

 Vážení a milý zákazníci,

jsem velice rád, že se zájímáte, od koho nakupujete své výrobky. Dovolte mi, abych se Vám stručně představil. Jmenuji se Miroslav Pechar a již řadu let zastupuji zahraniční společnosti na českém a slovenském trhu, zvláště ze Švédska. Má cesta v prodeji zahradního nábytku začala právě tam v roce 2006 s firmou Harbo, která bohužel v roce 2010 zanikla, jako později další švédské společnosti, které produkovali zahradní nábytek ze švédské borovice. Finanční krize a nárůst oblíbenosti jiných materiálů jako je umělý ratan, teak, hliník a plast se bohužel staly jejich velkou překážkou, kterou firmy neustály. Nyní se opět vrací švédská borovice na scénu a nárůst zákazníků o tento artikl je značný. Navázal jsem proto nově spolupráci s švédskou firmou Hillerstorp, která tento zahradní nábytek z masivní borovice vyrábí už od roku 1929. V ostatních materiálech zůstávám věrný hlavně holandské firmě Hartman, která je svým designem, kvalitou a servisem jednička na našem trhu. Pro rozšíření sortimentu v oblasti kovu spolupracuji s českou firmou Unikov.  Doplňky na zahradu zajišťuji od rakouské firmy Biohort, která vyrábí špičkové boxy na zahradu použitelné na polstry nebo grily a kola, přístřešky na dřevo a zahradní domky. Ještě zmíním prodyšné a nepromokavé chranné kryty Aerocover od holandské firmy Platinum. Tyto kryty v zimě nekřehnou, netrhají se a hlavně fungují :D

 

Pro úplnost nabídky vyrábíme polstry standardních i nestandardních velikostí a potahy na ratanové sestavy. Polstry a potahy na míru jsou samozřejmostí.

 

Pro zvýšení věrohodnosti byla otevřena v roce 2014 vzorková prodejna o velikosti 180 m/2, která se nachází ve skladovém areálu firmy O.T.E.C. v obci Hostivice u Prahy (Praha-západ). Jelikož je prodejna a sklad přímo pod jednou střechou, můžete si výrobky ihned odvézt, pochopitelně pokud jsou skladem (cca 75% v průběhu sezóny). Pokud k nám plánujete návštěvu, je dobré se předem informovat o dostupnosti výrobku. Počet výrobků je totiž omezený pro každou sezónu.

 

 Děkuji Vám za Vaší důvěru a budeme velice rádi, pokud si nás zvolíte za Vašeho dodavatele.

Miroslav Pechar